Wizja projektowania

Tworzymy architekturę, która wyraża filozofię i świadome podejście do zrównoważonego życia. Architektura powstaje w pełnej komunikacji z przestrzenią gdzie to, co naturalne i co stworzone przez człowieka to jedność. Holistyczne podejście do projektowania pozwala stworzyć unikatową, spójną przestrzeń, w której wnętrze i zewnętrze reprezentuje jedna myśl. Szukamy rozwiązań, które uszlachetnią przestrzeń, pozwolą dostrzec jej piękno. 

Współpraca

Klienci podejmują współpracę świadomie wybierając pewien styl życia. Są świadomi potrzeby wprowadzania rozwiązań zrównoważonego rozwoju i/lub są zmęczeni miejskim pędem życia. Świadomie szukają projektów, które spełnią ich oczekiwania. 

Projekty pomogą żyć w zgodzie z naturą, uciec od zgiełku i codzienności miasta oraz wspierają świadome życie rodzinne. Za każdym projektem stoi indywidualne podejście do przestrzeni i klienta. 

Oferta

Podejmujemy się różnorodnych wyzwań. Oferujemy projekty budynków i przestrzeni miejskich/wiejskich dla osób prywatnych i zamówień publicznych z sektoru mieszkalnictwa, turystyki, kultury i edukacji.